P.T.SIGNAL oferta szkoleń

SZKOLENIA

Dziękujemy za wybór oferowanych przez nas produktów. Mamy nadzieję, że spełnią one Państwa oczekiwania. Chociaż korzystanie z naszych produktów jest łatwe to już sama prawidłowa detekcja wycieków dla nieprzeszkolonego użytkownika może być tajemnicza. Proponujemy więc Państwu szkolenia zarówno z obsługi przenośnych przyrządów do wycieków gazów jak też ich zastosowania praktycznego. Szkolenia są kierowane głównie do inspektorów i techników wykonujących przeglądy instalacji różnych gałęzi przemysłu.

Szkolenia mają na celu zaznajomienie użytkownika z aparaturą (mile widziane i wskazane jest zabranie urządzeń będących na wyposażeniu zakładu) i sposobami jej użycia. Szkolenia są przewidziane dla personelu, który na codzień nie ma styczności z tą tematyką i nie jest w niej wyspecjalizowany.

W celu uzyskania informacji o możliwych szkoleniach prosimy o kontakt z działem przenośnych mierników gazu P.T.SIGNAL (zakładka KONTAKT).


Zapraszamy także na szkolenia z zakresu pneumatyki gdzie można także w praktyce zapoznać się z Leakshooter'em i jego możliwościami.

Firmy oferujące szkolenia:
EMT-Systems


Link do szkoleń:
Szkolenia pneumatyka EMT-Systems


Pełną ofertę naszej firmy (stacjonarne czujniki gazów, systemy sygnalizacji pożaru, serwis) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.detektory.pl
© 2014 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów, leakshooter.