P.T.SIGNAL - o nas

My o nas.


"Przez profesjonalizm do zaufania". Na Państwa zaufanie pracujemy już od 1993 roku. Dziękujemy Państwu za to, że od tylu lat możemy być Waszym dostawcą wykrywaczy ultradźwiękowych. Wspólnie z firmą Synergys Technologies proponujemy Państwu najnowocześniejszy sprzęt do lokalizacji wycieków gazów sprawdzony w wielu miejscach na całym świecie.

Zaczynaliśmy skromnie by stopniowo poszerzać naszą ofertę i zasięg działania, aż do dzisiejszych rozmiarów. Jednak najważniejsze dla nas jest to aby utrzymać pasję i powołanie towarzyszące każdemu nowo-tworzącemu się przedsiębiorstwu wraz z zachowaniem skrupulatności przy realizowaniu procedur związnych z bezpieczeństwem. Z czasem i w miarę rozrastania się wiele firm traci tą pierwotną wizję. Dla nas jest ona motorem działania i ciągłego doskonalenia.

Wprowadzamy nowe technologie, usprawniamy procedury, doskonalimy nasze umiejętności i przekazujemy Wam nowości w zakresie eksploatacji i modernizacji istniejących rozwiązań. Wierzymy, że nasza wspólna przyszłość może być bezpieczna. Zadbajmy o to razem.


© 2014 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów, leakshooter.