P.T.SIGNAL przedstawiciel Synergys Technologies

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności z kamerą.
LEAKSHOOTER


Najnowsza ultradźwiękowa technologia detekcji nieszczelności wspomagana kamerą umożliwia łatwą, szybką i efektywną lokalizację wycieków. Nie ma znaczenia jaki gaz znajduje się w instalacji. Możemy wykrywać wycieki sprężonego powietrza, azotu, helu, argonu, tlenu, mieszanek spawalniczych, acetylenu, gazu ziemnego (metanu), gazu płynnego (propanu-butanu), freonów, czynników chłodniczych i każdego innego gazu będącego pod ciśnieniem (także pary). Działa to także w drugą stronę w przypadku instalacji podciśnieniowych (próżniowych).

Ale jak to działa...?

Duży wyciek gazu pod ciśnieniem można z łatwością usłyszeć gdyż powoduje charakterystyczny dźwięk (o ile ogólny hałas na zakładzie go nie zagłusza). Oprócz dźwięku słyszalnego dla człowieka czyli zakres od 16Hz do 20kHz nieszczelności powodują powstawanie ultradźwięków (powyżej 20kHz). Podobnie jest z małymi wyciekami jednak ludzkie ucho nie jest już w stanie ich wychwycić (powodują powstanie wyłącznie ultradźwięków). Ultradźwiękowy wykrywacz wychwytuje dźwięki w tych częstotliwościach (powyżej 20kHz) i przetwarza je na dźwięki słyszalne aby operator mógł "usłyszeć nieszczelność" w słuchawkach. Dźwięki słyszalne (np. hałas na zakładzie) nie przeszkadzają w pracy urządzenia gdyż mają inną częstotliwość. LEAKSHOOTER dodatkowo wyposażony jest w unikatową technologię, która umożliwia podgląd instalacji przez wbudowaną kamerę wraz ze wskazaniem miejsca wycieku. Dzięki temu nie tylko słyszymy nieszczelność, ale także ją widzimy. LEAKSHOOTER może być z powodzeniem używany także bez słuchawek, jak kamera.O producencie.
Synergys Technologies to innowacyjny francuski producent, którego mamy zaszczyt reprezentować na terytorium Polski. Jego doświadczenie i wiedza konstruktorów umożliwiły stworzenie urządzenia pozwaljącego na nową jakość w detekcji wycieków z instalacji.O oferowanych produktach przeczytacie Państwo w dziale PRODUKTY.
W dziale SERWIS znajdziecie Państwo wszelkie informacje o obsłudze serwisowej Państwa urządzeń.
W dziale FILMY znajdzeicie Państwo filmy pokazowe produktu Leakshooter LKS 1000.
Najnowsze wersje oprogramowania i informacje o możliwościach modernizacji Waszych urządzeń pod zakładką WSPARCIE.
Jeżeli chcielibyście Państwo poszerzyć swoją i pracowników wiedzę na temat użytkowania naszych produktów zapraszamy do działu SZKOLENIA.


© 2014 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów, leakshooter.